×

* obowiązkowe pola

** dodanie Państwa strony www

Bezpieczna przestrzeń sanitarna

WC Radość - Adama Asnyka 10 | 05-220 Zielonka | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 735 226 904 | NIP: 125-166-63-00 | REGON: 369171885

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Podejmując współpracę z firmą WC Radość, klienci mają pewność, że toalety przenośne na wynajem w Warszawie lub w innych, pobliskich miejscowościach, z pewnością zagwarantują uczestnikom wydarzenia dostęp do komfortowej, higienicznej i bezpiecznej przestrzeni sanitarnej, w formie nowoczesnych kabin, czyli mobilnego WC. Dzięki regularnemu czyszczeniu oraz uzupełnianiu mydła, papieru, a w przypadku toalet VIP, oferując dodatkowo umywalkę i dostęp do bieżącej wody, takie rozwiązania z pewnością sprostają nawet najwyższym oczekiwaniom.

Mobilne WC - oferta

Firma WC Radość przez lata działalności i współpracy z wieloma klientami indywidualnymi oraz organizatorami imprez masowych potwierdziła swoją solidną pozycję na rynku jako rzetelny dostawca mobilnych toalet, ciesząc się ogromnym zaufaniem. Zespół doradców i fachowców na co dzień skupia się na jakości, komforcie i dbałości o detale, nie tylko dostarczając toalety przenośne na wynajem w konkretne miejsca w Warszawie, ale także zajmując się ich serwisowaniem i uzupełnieniem niezbędnych artykułów higienicznych, aby użytkownikom korzystającym z kabin niczego nie brakowało.

Oferta: Toalety przenośne wynajem : Warszawa

Więcej informacji

wc-radosc.pl

wc-radosc.pl

wcradosc@gmail.com

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota06:00-12:00
NiedzielaZamknięte

Podobne z tej kategorii:

Lechar Sp. z o.o.

Zawory antyskażeniowe

Flesz Sp. z o.o.

Papier toaletowy dla firm