×

* obowiązkowe pola

** dodanie Państwa strony www

Stabilne napięcie

FENIKS - Letnia 23 | 62-302 Września | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 602 641 957 | NIP: 789-169-27-00 | REGON: 302180801

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Firma Feniks na przestrzeni lat zdobyła zaufanie oraz uznanie klientów, dzięki wysokiej jakości oferowanym produktom. Zasilacze do LED doskonale komponują się z oświetleniem tworząc stabilny i trwały zestaw, który będzie służył przez lata. Specjaliści podkreślają, że jakość napięcia ma ogromne znaczenie, szczególnie jeśli chodzi o tak kluczowy element oświetlenia jak zasilacz, dlatego warto zdecydować się na solidnie wykonany produkt. Jakościowe oświetlenie LED to wygodne rozwiązanie, które ułatwia codzienne funkcjonowanie oraz zapobiega awarii.

Produkty odporne na wilgoć

Odwiedzając firmową stronę internetową klient może wybrać wariant produktu dostosowany do potrzeb pomieszczenia - klasyczny czy impulsowy. Niektóre przestrzenie wymagają oświetlenia, które jest odporne na wilgoć i w pełni bezpieczne dla otoczenia. Zasilacze do LED dostępne są w wersji wodoszczelnej - w ofercie klient znajdzie modele, które można bez obaw umieścić w miejscach, do których może dostać się ciecz, a nawet pod wodą. To doskonała opcja dla oświetlenia zewnętrznego, łazienkowego czy basenowego.

Oferta: Zasilacze do LED

Więcej informacji

led-sklep.com

led-sklep.com

t.wieckowski@feniks-led.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne z tej kategorii:

Dana Puciłowska

Sesje buduarowe

Q-Dent

Kliknij tutaj

Stomatologiczny Księżycowa

Dentysta - Poznań Grunwald