×

* obowiązkowe pola

** dodanie Państwa strony www

Zdjęcie z fotobudki

Foto Piksel - Sikorskiego 1/13 | 58-330 Jedlina-Zdrój | woj. dolnośląskie | numer telefonu: +48 570 349 349 | NIP: 886-296-89-33 | REGON: 362943037

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Coraz rzadziej zagląda się do telefonu po to, aby oglądać zdjęcia, których jest od groma - co innego kiedy ma się je w wersji materialnej, zawsze pod ręką. Fotobudka od Foto Piksel powstała z sentymentu do albumów fotograficznych oraz dawnej analogii. Pozwala na urozmaicenie czasu na różnorodnych imprezach i jest coraz częściej wybierana na studniówki, osiemnastki czy wesela. Foto Piksel towarzyszy klientom podczas ich najważniejszych dni w życiu, po to aby uwiecznić wyjątkowy w ich życiu, niezapomniany czas.

Fotobudka - wyjątkowe pamiątki

Foto Piksel dba, aby nie pozostawiać gości samym sobie podczas sesji i zapewnia wybór tła oraz dostęp do różnego rodzaju gadżetów, które ubarwią scenerię i same zdjęcia. Zajmuje się dostarczaniem budki fotograficznej na wszelkiego rodzaju imprezy - nawet te organizowane na zewnątrz. Fotobudka musi jednak być osłonięta, dlatego konieczne jest rozstawienie namiotu za dodatkową opłatą. Klienci rozliczani są godzinowo, ale firma zachęca do kontaktu tych, którzy już korzystali z usług i zapewnia dedykowane oferty promocyjne.

Oferta: Fotobudka

Więcej informacji

fotopiksel.com.pl

fotopiksel.com.pl

biuro@fotopiksel.pl

Otwarte w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h